השירותים שלנו מגוון רחב של מוצרים

מחייב הוידאו שלי

מחייב הוידאו – שירות ייחודי ומהפכני שיסייע לך להעביר תוכן יקר ערך לקהל שלך – וליצור ממנו רווחים (שוב ושוב) – בקלות וללא מאמץ.

כניסתה של רשת האינטרנט לחיינו, העלתה בשנים האחרונות, בצורה משמעותית,את צריכת המידע. יותר ויותר אנשים מחפשים מידע לצרכי לימוד עצמי, העשרה, בידור, התפתחות אישית, מינוף עסקי ועוד. הסיבה העיקרית לכך היא הפשטות, המהירות והזמינות בהן מגישה רשת האינטרנט את המידע לקהל. בין אם אתה בעל עסק, מאמן, יועץ, מרצה, משווק אינטרנט או עוסק בשיווק רשתי – יש ברשותך וודאי מידע חיוני רב שעשוי לעניין מגוון של קהלים. על מנת לסייע לך להפיץ את הידע שלך ולמנף את ההצלחה העסקית שלך באינטרנט, פיתחה MILOKAN שירות חדשני, בלעדי וייחודי המאפשר לך להפוך את הידע שלך לכסף!

איך זה עובד?

השירות המהפכני – מחייב הוידאו מאפשר לך למעשה להעביר תוכן יקר ערך לקהל שלך- ולגבות עבורו כסף.
כל שעליך לעשות הוא לצלם סרטון וידאו המכיל מידע חיוני ולהעלותו לרשת. שירות מחייב הוידאו יאפשר לגולשים שלך לצרוך את המידע חינם, עד הרגע (אותו תקבע אתה) בו הוא יעצור את הסרטון ויציג על גבי המסך כפתור תשלום. על מנת להמשיך ולצרוך את המשך התוכן – יהיה על הגולש לשלם לך עבורו. כך שהמערכת למעשה מסייעת לך לתת לגולש "טעימה" מהתוכן החשוב שלך, יוצרת עניין וסקרנות שיובילו בסופו של תהליך לצריכתו של התוכן בתשלום.

על מנת למקסם את פוטנציאל הרווח וההצלחה שלך, תוכל ליצור שילוב מנצח של מחייב הוידאו, עם מערכת הדיוור המתקדמת שלנו ו/או עם שירות מפנה הוידאו החדשני שלנו, ובכך ליצור עוד ועוד הכנסות פסיביות מאותו הסרטון ומאותו התוכן – שיצרת פעם אחת בלבד!

העסק שלך זקוק לכלים מקצועיים ואיכותיים כדי לצמוח הצטרף ל-MILOKAN עוד היום ואנחנו נספק לך מערכת שיווק פורצת דרך עם כל הכלים להצלחה