שאלות ותשובות מגוון של שאלות נפוצות

אודות החברה

Milokan הינה חברת אינטרנט ושירותים בינלאומית המציעה לכל עסק או אדם פרטי המעוניינים ליצור או להגדיל את הכנסתם באינטרנט סדרה של כלים ופתרונות מתקדמים ומקצועים כגון מערכת ניהול תוכן לבניית אתר, מערכת דיוור מתקדמת, שרותי וידאו מייל ואפליקציות נוספות.
המטרה של החברה היא לספק לך את הכלים, הסביבה והמשאבים הנדרשים על מנת שתיצור הצלחה פיננסית יוצאת דופן באינטרנט. הפתרונות שלנו מוצעים ללקוח במחיר חסר תקדים ובתשלום חד פעמי. אנו שמחים גם לשלב את האפשרות ליצור הכנסה כתוצאה מהפנייה של לקוחות נוספים לחברה. כל הכלים והשירותים שלנו הינם פרי פיתוח של החברה עצמה. Milokan שמה לה למטרה להמשיך ולפתח את המערכת בהתאם לצרכי הלקוחות המשתנים.

המוצר

חבילת MILOKAN Business Pack זוהי חבילת הבסיס אותה רוכש הלקוח במעמד הרשמתו לחברה. החבילה מציעה מגוון רחב של כלים בתשלום חד פעמי ללא דמי מנוי חודשיים : אתר מעוצב, מערכת דפי נחיתה, מערכת דיוור, וידאו מייל, מפנה הוידאו, מחייב הוידאו, וידאו צ'אט, תוכנות וספרים, שומר מיקום הרשת (שרות ייעודי לעוסקים בתחום השיווק הרשתי) ושיתוף תוכניות נוספות.
כרגע האופציה היחידה היא להצטייד בחבילה הכוללת שלנו. במחיר של אתר רגיל באינטרנט אצלנו תקבל גם מערכת דיוור וגם מערכת לבניית דפי נחיתה ואת כל יתר השירותים בחבילת הבסיס שלנו אתר מעוצב, מערכת דפי נחיתה, מערכת דיוור, וידאו מייל, מפנה הוידאו, מחייב הוידאו, וידאו צ'אט, תוכנות וספרים, שומר מיקום הרשת (שרות ייעודי לעוסקים בתחום השיווק הרשתי) ושיתוף תוכניות נוספות.

אתר מעוצב ואחסון

ניתן לחבר בסה"כ עד 5 דומיינים בחבילת הבסיס.
הייחודיות של המערכת שלנו היא הפשטות והנוחות שלה למשתמש. במידה ואתה יודע כיצד לכתוב בוורד, תתפלא לגלות כמה קל יהיה לך להקים את אתר האינטרנט שלך.
האתר אותו תבנה באמצעות מערכת Milokan מגיע עם מספר רחב מאוד של תבניות עיצוב מקצועיות באנגלית עברית ובקרוב בשפות נוספות אותן תוכל להתקין בקלות באתר שלך ללא צורך כלשהו בתכנות או עיצוב
ניתן לבצע הזמנה של שרות עיצוב ייחודי בהתאמה אישית בהתאם למחירון השירותים באתר.

דפי נחיתה

בחבילת הבסיס תוכל ליצור עד 10 דפי נחיתה משלך בקלות ובפשטות באמצעות טכנולוגיית הגרירה המתקדמת שלנו ובנוסף לבחור ממגוון רחב מאוד של כפתורים, רקעים, חיצים ומרכיבים חשובים נוספים בדף הנחיתה ו/או המכירה שלך.
אחת הטעויות הנפוצות באינטרנט הן שבעלי אתרים מנסים לגייס לקוחות חדשים דרך האתר שלהם ולא באמצעות דף נחיתה. דף נחיתה או דף לכידה בשמו המקצועי כשמו כן הוא מאפשר ללכוד פרטים של לקוח או מועמד פוטנציאלי היות והוא דף מאוד ממוקד ובעל מטרה אחת מוגדרת והיא לאסוף את פרטי הגולש- מה שאין באתר.

מחייב וידאו

השרות הייחודי מאפשר לך ליצור סרטון מהידע והמומחיות שלך ולהפוך אותו לכסף. השרות מאפשר לך להגדיר מאיזו שנייה בסרטון הצופה יתחיל לשלם כסף בגין הצפייה לאחר תכנים חינמיים שצריך בתחילת הסרטון.
כל סרטון הנוצר באמצעות השרות מוצב בפורטל סרטוני התוכן של Milokan. לקוחות ומשווקי החברה ישמחו לקדם ולהפיץ את הסרטון שלך בצורה ויראלית היות והם יתוגמלו על כך באמצעות מנגון חלוקת הרווחים: 50% ליוצר התוכן, 10% לחברה, 30% ללקוח או המשווק דרכו נוצרה המכירה ו-10% נוספים לחונך של אותו הלקוח. דמיין לעצמך שהסרטון שלך יוצר לך כסף גם כשאתה ישן....... כי יש מי שמפיץ לך אותו . . .
הסרטון שלך מוגן מפני העתקה או הורדה . הדרך היחידה של הלקוח לצפות בו עד סופו היא לשלם עליו.

וידאו מייל

שרות הוידאו מייל הינו חדשני ומלהיב במיוחד. זוהי דרך ייחודית עבור העסק שלך לתקשר עם לקוחותיך או לברך חבר/בן משפחה במזל טוב ביום הולדתו. במקום לשלוח מסר כתוב משמעם – צלם סרטון באמצעות מצלמת המחשב שלך או העלה סרטון קיים/יוטיוב – בחר רקע מדליק ממגוון הרקעים והתבניות ולאחר מכן מקם את הסרטון במיקום שתרצה על גבי תבנית העיצוב. הגדר את הכתובת אליה יישלח הוידאו מייל . תוכל לראות מי צפה בוידאו דרך מסך הסטטיסטיקות במשרד האחורי שלך.

מערכת דיוור

מערכת הדיוור שלנו מאפשרת עבירות דואר גבוהה במיוחד. כמו כן היא רב לשונית ומשתלבת בפשטות נפלאה אל יתר השרותים מבית MILOKAN כגון: וידאו – מייל , דפי נחיתה וכו'. במסגרת חבילת הבסיס מאפשרת לך ליצור רשימה של עד 1000 נמענים /8000 דיוורים בחודש.

וידאו צ'אט

בחבילת הבסיס עד 5 אנשים בו זמנית ללא צורך בהורדת תוכנה או פתיחת חשבון כלשהו. פשוט משתפים את הקישור לשיחה ומצ'וטטים . . .
חדר הוידאו צ'אט מתחיל לפעול עבורך מידית ברגע שהוא מזהה כי מחוברת מצלמת אינטרנט למחשב שלך. עליך לוודא שאכן המצלמה מחוברת כהלכה.

כללי

ניתן לבצע תשלומים לחברת מילוקן בהעברה בנקאית או כרטיסי אשראי מסוג ויזה, ישראכרד ומסטרכארד.
כלקוח, ממתין לך במשרד האחורי שלך מודול שרות לקוחות דרכו תוכל לפתוח פניית שרות וצוות התמיכה שלנו ישיב לפנייתך תוך 48 שעות.