אטרקט - קידום אתרים

חברת אטרקט עוסקת בקידום אתרים על ידי טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם האינטרנט ונוגעת בכל ההיבטים השונים והמגוונים הקשורים לקידום ושיווק אתרים באינטרנט. השימוש בטכנולוגיות מתקדמות ואוטומטיות משמעו שהלקוח מקבל יותר עבודה בפחות זמן ויכולת להגיב לשינויים מהר יותר וטוב יותר. אטרקט משלבת טכנולוגיות אופטימיזציה על האתר ומחוצה לו ובכך ממקסמת את התועלת שהלקוח מפיק מתהליך הקידום.

אם אתה בעל עסק שנחוצה לו חשיפה מירבית באינטרנט על מנת למכור יותר אנו באטרקט הכתובת עבורך. כאן תקבל לא רק שירות של קידום אתרים אלא גם שירות של תיכנון האתר ושיווקו לגולש על מנת להגביר את מספר הפניות. גיבוש האסטרטגיה בכל פרויקט נעשה בשיתוף עם הלקוח תוך תיאום ציפיות לגבי התוצאות הרצויות והמסרים אותם נרצה להעביר לגולש.

אופטימיזצית אתרים

על מנת להצליח ולהתקדם אל ראש תוצאות החיפוש של מנועי החיפוש בכלל וגוגל בפרט יש לבצע אופטימיזציה מקצועית על קוד ותוכן האתר (on-site) - תהליך זה מתבצע באיטרציות ואף דורש שינויים בשוטף על מנת להיות עדכני על חידושים ושינויים של מנועי החיפוש. בנוסף יש לבצע עבודה מקצועית ורחבת היקף מחוץ לאתר (off-site) הכוללת בין היתר תכנית קישורים מאתרים בעלי רלוונטיות בעלי ציון איכות גבוה. מנועי החיפוש בודקים ללא הרף מאות פרמטרים לפיהם הם מחליטים על הסדר בדירוג התוצאות.

קידום אתרים - כיצד מתחילים?

אפילו לפני שקיים האתר יש לבדוק ולחקור אלו צירופי מילים נרצה לקדם. בעזרת כלים אינטרנטיים נוכל לאמוד נפחי חיפוש עבור צירופי מילים שונים ומתוצאות מחקר זה להחליט על האסטרטגיה שלנו. נוכל לקדם מילים "קשות" וכלליות בעלות נפח חיפוש גבוה או לחלופין ביטויים "קלים" וספציפיים יותר אך בכמות גבוהה יותר (גישת הזנב הארוך). אם התקציב מאפשר נוכל לשלב את שתי הגישות.

לאחר שהוחלט על צירופי המילים ניגש לבנות את האתר תוך התאמה לאסטרטגיה שנבחרה. על האתר להיות נהיר לגולש ומהיר תגובה ככל האפשר. כמו כן נדרשת טכנולוגיית בנייה שתהיה כמה שיותר פשוטה וקריאה למנועי החיפוש. אתר שלא יקרא (כדוגמת אתרי פלאש) על ידי מנוע החיפוש לא יופיע בתוצאות החיפוש ויפספס את המטרה שלו – שימצאו אותו !!!

צירופים לדוגמא שאנחנו מקדמים: שרתים שמנוהלים בצורה הטובה ביותר בחברת GNS, מלונות בעולם בהתחייבות למחיר הזול ביותר, אתר הכרויות אהבות למציאת החצי השני שלך, שימושון דף הבית האישי שלך, אולמות אירועים בדירוג ולפי איזורים, האינדקס שמרכז את עולם המשפט, יועץ השקעות לניהול הכסף שלך במקצועיות, רות אלישר היא פסיכולוגית בתל אביב, הלבשה תחתונה רוכשים אך ורק בחנות שופו.

שיווק אתרים

חברת אטרקט המתמחה בשיווק ופרסום אתרים מציעה את שירותיה בתחום שיווק ופרסום לבעלי אתרים המעונינים להגדיל חשיפה באמצעות האינטרנט והמעונינים לקבל לידים מהאינטרנט בקמפיין פרסומי ממומן. לחברת אטרקט ידע רב ונסיון של שנים בתחום השיווק והפרסום באינטרנט. השירות כולל ייעוץ והכוונה בבחירת האסטרטגיה השיווקית והפרסומית, הגדרת תקצבים ויעדים.

לפרטים אודות שיווק ופרסום אתרים צור קשר

בניית אתרים

חברת אטרקט המתמחה בבניית אתרים מותאמים לקידום באינטרנט מציעה את שירותיה בתחום עיצוב ובניית אתרים לבעלי עסקים, חברות או יזמים המעונינים להקים אתר באינטרנט. אנו מציעים בניית אתרים מותאמת לקוח תוך מתן דגשים על צרכי הלקוח והצרכים העיצוביים הספציפיים של הלקוח. ניתן להזמין אתרים עם מערכות ניהול תוכן המאפשרות ללקוח לערוך את תכני האתר.


אתרים שנבנו על ידנו:

איחסון אתרים

גם בבחירת שרת האחסון של האתר קיימים מספר היבטים הקשורים לקידום אתרים. כשנרצה לקדם אתר ישראלי נאחסן בשרת ישראלי וזאת מכמה סיבות: - גוגל נותן עדיפות לשרתים הממוקמים במדינה בה נעשה החיפוש. - בשרתים אחסון אתרים הממוקמים במדינה בה נעשה החיפוש תהיה מהירות הגלישה באתר גבוהה יותר ומכאן שפרמטר זמן טעינת הדפים יהיה אופטימלי, פרמטר חשוב בציון האיכות של גוגל. - אתר מהיר לא יבריח גולשים כמו אתר איטי. זמן השהייה הממוצע באתר יגדל, ושוב ניצחנו גם פה במבחן גוגל שלוקח בחשבון את זמן השהייה הממוצע באתר בציון האיכות שלו.

בנוסף נבחר שרת בעל זמינות מקסימלית, אתרים שאינם זמינים לעיתים תכופות נפגעים בציון האיכות של גוגל דבר הפוגע ישירות בתהליך הקידום של האתר. איחסון אתרים על שרת המשתף IP להרבה אתרים נחשב לפחות איכותי מאשר IP ייעודי. אבל גוגל מצהירה שהיא לא פוגעת בציון האיכות של אתר בשל כך.

איחסון אתר

אודות אטרקט - חברת קידום אתרים

אטרקט הינה חברת קידום אתרים, שיווק, פרסום, עיצוב ובניית אתרים באינטרנט. את החברה מנהל אסף לירן, בעל נסיון רב ויכולת גבוהה ומוכחת בתחום הטכנולוגיות באינטרנט. לחברה נסיון רב בקידום אתרים עם דגש על קידום אתרים אורגני במנוע החיפוש גוגל. החברה מספקת מגוון פתרונות לבעלי אתרים המחפשים חשיפה באינטרנט בישראל ובאינטרנט בעולם כולו. לחברת אטרקט המומחיות למשוך קהל יעד ממוקד לאתרים ומכאן שמה – ATTRACT.

לחברה לקוחות רבים ומגוונים, בעלי אתרים בשפות שונות ובקשת תחומים תחרותיים רחבה. לחברה עובדים הן בישראל, והן בחו"ל הנותנים מענה לצרכים ממוקדים במדינות שונות בעולם. החברה מציעה קשת רחבה של שירותים ופתרונות בתחום של קידום ושיווק באינטרנט עם דגש על מנוע החיפוש גוגל.

החברה אף מספקת שירותים של ייעוץ לפני הקמת אתר או בתהליך שידרוג של אתר קיים על מנת להתאימו למנועי חיפוש. חברת אטרקט שומרת על קידום אתרים אתי ולא משתמשת בשיטות "שחורות" המוגדרות כפסולות על ידי חברת גוגל. חברת אטרקט מזמינה אותך, בעל אתר, ליצור עימנו קשר ולהתחיל להנות ממגוון השירותים שיש לנו להציע.

מי אנחנו?
אסף לירן – מנהל ובעלים - מומחה קידום ושיווק אתרים באינטרנט. בעל ידע ונסיון רב בתחום. מאחורי אסף לירן מיזמים רבים ומצליחים בתחום האינטרנט הישראלי ובעולם. לאסף ידע, נסיון והבנה רבים במודלים כלכליים ושיווקים באינטרנט.

מען למכתבים: ת.ד 109, דניה א', חיפה

יצירת קשר

שם: *
חברה:
תפקיד:
טלפון:
אתר:
אימייל: *
נושא הפניה:
 קידום אתרים
 שיווק/פרסום אתרים
 בניית אתרים
 ייעוץ
 כללי
תוכן הפנייה:


מען למכתבים:
ת.ד 109
דניה א'
חיפה 34980

בנוסף נשמח לעמוד לשרותכם גם בטלפון וגם בדוא"ל:
072-2222070
info@attract.co.il