השירותים שלנו מגוון רחב של מוצרים

קיצור כתובות

קצרו כתובת URL – וקרבו את הלקוחות!

כל בעל אתר אינטרנט יודע עד כמה שורת הכתובת חשובה להצלחתו. בעוד בעבר אנשים בחרו למקם את העסק שלהם בצמוד לכיכרות סואנים, רחובות מרכזיים או כבישים ראשיים, הרי שכיום האינטרנט הוא המלך. אך מה עושה מי שרכש דומיין או כתובת אתר ארוכים ולא אטרקטיביים? פשוט מאוד: משתמש בשירות קיצור כתובות ויראלי ונהנה מתוצאות מיידיות.

היתרונות של שירות קיצור כתובות ויראלי

שירות קיצור כתובות ויראלי מציע סל שלם של יתרונות ייחודיים תחת קורת גג אחת. ראשית, שירות קיצור כתובות ויראלי מאפשר קיצור של כתובת URL לכתובת zaz.im. זהו שם קליט מאוד החביב על מנועי החיפוש, על הרשתות החברתיות והכי חשוב – על הגולשים והלקוחות. לאחר קיצור כתובת URL ניתן לחשוף את האתר אל עוד המון לקוחות פוטנציאליים. במילים אחרות, אם אתם רוצים להגדיל את הרווחים בפעולה פשוטה ואפקטיבית כדאי שתתחילו לחשוב על שם מקוצר לאתר.

מעכשיו תוכלו לעקוב אחר הקלקות וכניסות

יתרון שני ולא פחות משמעותי של שירות קיצור כתובות ויראלי הוא מעקב אחר כמות הקלקות, כניסות וכדומה. הפלטפורמה האינטרנטית מציעה לבעלי אתרים ארגז כלים מושלם ואופטימאלי, אך כדאי לדעת כיצד להשתמש בו. מי שעוקב אחר תנועת הגולשים יכול לזהות חולשות, לפתח יתרונות יחסיים ולהסתיר חסרונות. מעקב אחר כמות הכניסות וההקלקות הוא חלק בלתי נפרד משגרת הפעולה של כל האתרים הגדולים ביותר בעולם. שירות קיצור כתובות ויראלי יכול להפוך אותו לרלוונטי גם עבור בעלי עסקים קטנים ואנשי מקצוע בישראל.

סינרגיה עם פייסבוק

אי אפשר לדבר על שירות קיצור כתובות ויראלי מבלי להזכיר את יתרון הסינרגיה עם הרשת החברתית. דרך שירות קיצור כתובות ויראלי ניתן להפנות לדף נחיתה מסוים, או כל כתובת URL אחרת, רק לאחר שמעניקים "לייק". בצורה כזו מגייס בעל האתר את הגולשים הקיימים לצורך חשיפה אל לקוחות חדשים: הלייק הופך את האתר למוצר ויראלי מבוקש, מרשים ובולט. מי שמגיע אל האתר ומעוניין לצרוך את התוכן פשוט לוחץ לייק על כפתור בולט ומזמין, ולאחר מכן הכתובת מתווספת אל הפיד ונחשפת אל כל החברים, בני המשפחה והשותפים העסקיים.

הכתובת הבאה שלכם היא כאן!

שירות קיצור כתובות ויראלי מאפשר לכל בעל אתר ליצור כתובות מקוצרות על פי בחירתו. הוא מציע מעקב רצוף, מדויק ואמין אחר כמות המקליקים ואינו מתבצע על חשבון השירות לגולש וללקוח. השירות יעיל עבור מי שרוצה לעקוב אחר מספר מקליקים, למדוד את היעילות של קמפיינים שיווקיים ברשתות חברתיות או על גבי קודי QR ולהפנות את משאביו הכספיים בצורה חכמה יותר. מעבר לכך, השירות משתלב בצורה מושלמת עם הרצון לגייס לייקים דרך הפייסבוק. בקיצור, הגיע הזמן שתהפכו את כתובת האתר שלכם לאמצעי יעיל להגברת המכירות.

העסק שלך זקוק לכלים מקצועיים ואיכותיים כדי לצמוח הצטרף ל-MILOKAN עוד היום ואנחנו נספק לך מערכת שיווק פורצת דרך עם כל הכלים להצלחה