השירותים שלנו מגוון רחב של מוצרים

מפנה הוידאו

מפנה וידאו – שירות חדשני ומהפכני שיזרים תנועה איכותית לאתר שלך – ללא כל השקעה כספית מצידך!

חד הדברים החשובים לכל בעל עסק הוא יצירת תנועה איכותית ורציפה אל האתר שלו, אל דף הנחיתה שלו או אל בלוג שלו.

ואכן, בעלי עסקים משקיעים היום זמן רב, ומאמצים יום יומיים על מנת לייצר תנועה של גולשים לאתר שלהם – וכמובן גם ולא מעט כסף.

על מנת לסייע לך לקדם את העסק שלך באינטרנט ולהגיע להצלחה פיננסית יוצאת דופן – מעניקה MILOKAN שירות חדשני ומהפכני המאפשר לך להזרים תנועה איכותית, ממוקדת ואפקטיבית ביותר לאתר שלך – ללא צורך בהוצאה כספית!

שירות מפנה הוידאו של MILOKAN מעניק לך את האפשרות ליצור קישור או הפנייה אוטומטית מכל סרטון שתבחר ביוטיוב – ישירות אל אתר האינטרנט או אל הבלוג שלך.

בסיום הצפייה בסרטון – יועבר הגולש אוטומטית לכתובת האתר שהגדרת – ובכך תוכל להזרים תנועה מסיבית וחינמית לחלוטין של גולשים לאתר שלך.

בכל שיתוף של הסרטון ברשת החברתית שלך – יועבר כל צופה, בתום הצפייה, לאתר שלך וייחשף למוצרים ולשירותים שאתה מציע.

איך זה עובד?

פשוט וקל…

כל שעליך לעשות הוא להעתיק את קישור כתובת סרטון היוטיוב אותו תרצה להפיץ, ולהציב אותו בשורת הכתובת באתר השירות. בנוסף יש לציין את כתובת האתר או הדף אליו תרצה להפנות את הגולשים.

מחולל השירות החדשני של MILOKAN ייצור עבורך מיד קישור חדש לסרטון (הכולל את ה"הקפצה" האוטומטית לאתר שלך) – אותו תוכל להפיץ היכן שתבחר – ובכך ולייצר תנועה חינמית ויעילה – לאתר שלך.

העסק שלך זקוק לכלים מקצועיים ואיכותיים כדי לצמוח הצטרף ל-MILOKAN עוד היום ואנחנו נספק לך מערכת שיווק פורצת דרך עם כל הכלים להצלחה