השירותים שלנו מגוון רחב של מוצרים

וידאו מייל

לראשונה בישראל – וידאו מייל – אפליקציה פורצת דרך שמייצרת לך מסר ייחודי מרשים בוידאו במינימום מאמץ

אין ספק שוידאו הפך להיות אחד מהאמצעים השיווקיים החזקים ביותר בשנים האחרונות. הסיבה לכך היא האפשרויות הרבות שקיימות להפיץ אותו ובעיקר הקלות להפיק אותו. ב-MILOKAN החלטנו לקחת את הכלי השיווקי העוצמתי הזה ולשלב אותו עם כלי שיווקי מוביל ומנצח לא פחות – המייל, ויצרנו עבורך – לראשונה בישראל – אפליקציית וידאו מייל ייחודית וחדשנית, באמצעותה תוכל לשלוח מסרים ממוקדים בוידאו – לרשימת התפוצה שלך, לצוות שלך, ללקוחות שלך או למי שתבחר.

איך זה עובד?

אפליקציית הוידאו מייל של MILOKAN נועדה להקל עליך את העבודה ולהעניק לך אפשרות להעברת מסרים ייחודית, יעילה מאוד ובלתי שגרתית.

כל שעליך לעשות הוא להקליט את המסר שלך באמצעות מצלמת WEB פשוטה או באמצעות הטלפון הנייד, והאפליקציה המתקדמת של MILOKAN תשבץ את הוידאו שלך במייל מעוצב ותשלח אותו לכל יעד שתבחר.

כל היתרונות באפליקציה אחת

אפליקציית הוידאו מייל המתקדמת של MILOKAN מספקת לך מגוון של תועלות שיעניקו לך יתרון משמעותי על פני המתחרים שלך!

  • מגוון עיצובים – האפליקציה מספקת לך מבחר מגוון של דפי וידאו מעוצבים על פי קטגוריות עסקיות – אותם תוכל להתאים למוצר שלך, למסר שלך ולקהל שלך.
  • חיווי מדויק – האפליקציה מספקת לך חיווי מדויק כאשר הודעת הוידאו מייל שלך נפתחת על יד הנמען.
  • סטטיסטיקות ודוחות – לאחר כל הפצה תוכל להפיק דוחות ולקבל סטטיסטיקות מדויקות על פי בחירתך – ובכך להיות בשליטה מלאה על כל הפצה והפצה.
  • חיבור ישיר למערכת הדיוור שלך – בעזרתו תוכל להפיץ לקהל מדויק ומפולח אותו תבחר מבין רשימות התפוצה שלך, מבלי שתשקיע בכך זמן רב, מאמץ או ידע טכני כלשהו והתוצאה היא – מסר וידאו מקצועי ומרשים שוודאי יבלוט בייחודיותו ויעשה עבורך עבודה טובה ויעילה – במינימום מאמץ!

Copyright © Milokan 2013