השירותים שלנו מגוון רחב של מוצרים

שיווק ויראלי

בעלי עסק? כדאי שתדעו מה זה שירות שיווק ויראלי חברתי

מאז ומעולם עזרו עסקים לקידום של עסקים אחרים. כל עוד העסקים אינם מתחרים על קהל לקוחות, אין סיבה המונעת שיתוף פעולה מן הסוג הזה: בצורה כזו בעל עסק מביא איתו קהל יעד מסוים, מפרסם את השירות של עסק אחר ובתמורה ונחשף אל לקוחות חדשים. אך בעוד בעבר שיתוף הפעולה היה מוגבל לאיזורים גיאוגרפיים או תחומי התמחות, הרי שכיום ניתן להשתמש בכל משאבי האינטרנט והמדיה החדשה. את הפעולה הזו בדיוק מציע השירות החדשנית של שיווק ויראלי חברתי.

תמורה אפקטיבית בטווח הקצר והארוך

אפשר להסביר בצורה מאוד פשוטה כיצד פועל שירות שיווק ויראלי חברתי. זהו שירות המאפשר לכל חברי קהילת Milokan לצבור קרדיטים כנגד מתן לייקים, תגובות ושיתוף לפוסטים של אחרים: בפייסבוק, בגוגל פלוס ואפילו בתוך האתר עצמו. בעל העסק צובר את הקרדיטים וממיר אותם לקידום הנעשה על ידי עסקים אחרים.

לקוחות העסק המגיב נחשפים אל העסק החדש, נכנסים אל האתר ומגבירים את המעורבות החברתית והויראלית. השירות מאפשר פריצה של קהל הלקוחות לקהלים של עסקים אחרים, תוך שיתוף מאגר האוהדים ושימוש בכל הרשתות החברתיות. בטווח הקצר, לקוחות העסק אשר לפוסט שלו הם הגיבו נחשפים אל שירות או מוצר פוטנציאל חדש. בטווח הארוך, בעלי העסק שנהנו מהשיתוף מגיבים בחזרה וכך מגדילים את מעגלי הלקוחות.

שירות לכל בעלי העסקים ואתרי האינטרנט

בעזרת שירות שיווק ויראלי חברתי ניתן להגיע אל יעדים איכותיים של מספרי לקוחות. השיווק הויראלי נשען על הנחות יסוד בעולם הפרסום, אך הוא מצליח לנצל היטב את היתרונות של רשתות חברתיות ומנגנון השימוש באינטרנט.

שיווק ויראלי יוצר חשיפה ברשתות החברתיות וזאת בעלות מינימאלית בלבד. אין צורך בגיוס מגיבים בתשלום, שימוש בכלים מלאכותיים או פתיחת אתרי אינטרנט נוספים. השירות מיועד עבור בעלי עסקים בכל סדר גודל ויכול לעזור גם לבעלי מלאכה עצמאיים, נותני שירותים וכדומה.

חשיפה שווה לקוחות!

על ידי הוספת סטטוס ותגובה דרך שירות שיווק ויראלי חברתי יכול בעל עסק לאפשר לחברי קבוצת Milokan להיחשף אליו. בכך הם מקבלים בעצמם את ההזדמנות לשתף, להגיב ולאהוב את הסטטוס בכל רשת חברתית. החשיפה פועלת ככדור שלג ולכן השירות זוכה להצלחה. כדאי שתזכרו: החשיפה המרובה מביאה לכם לקוחות נוספים, מגדילה את אחוזי ההצלחה של עסקאות עתידיות ובעיקר יוצרת מעורבות של קהל יעד אשר בסיטואציה אחרת לא יכול היה לשמוע על האתר שהקמתם.

לסיכום, שירות שיווק ויראלי חברתי הוא דרך נוספת בה טכנולוגיה מתקדמת פוגשת צרכים כלכליים. השירות מגיש תפריט מאוזן ויעיל של משאבים, כלים ואמצעי פרסום. צרו קשר עם אנשי המקצוע, בררו לגבי שיווק חברתי ברשת והבינו בהקדם איך פורצים את תקרת הזכוכית ומוסיפים לקוחות חדשים.

העסק שלך זקוק לכלים מקצועיים ואיכותיים כדי לצמוח הצטרף ל-MILOKAN עוד היום ואנחנו נספק לך מערכת שיווק פורצת דרך עם כל הכלים להצלחה